Božtí koně

14. července 2012 v 20:43 | Nicol |  howrse
Zde dávám pouze Božské koně.

Fajvka u koně znamená,že je u nás na CZ Howrse,křížek je není.

Balios
Balios je velmi štědrý Božský kůň. Každý 19. den v měsíci nabízí svému majiteli Nyktin balíček, pokud splní podmínku, že byl připojen předchozí den. Jeho dovednosti se rovněž každý den mírně zvyšují
Nefrit
Nefrit je diamantový kůň.
Pokaždé,když se probudí s alespoň jednou nebo vyšší dovednosti než 0,nabízí diamanty.
Cowbra

Cowbra je kůň tvůrce hry. Tento kůň má nepřekonatelnou sílu. Existuje jen jeden, nezobrazuje se v pořadí. Nemůže být prodán a nemůže se rozmnožovat.
Croesus

Croesus je Božský kůň, který namísto hnoje produkuje peníze. Každý 13. den každého měsíce získává majitel Croesus 1 pas, pokud byl ovšem den předtím přihlášen. Pokud 13. den připadne na pátek, získává Croesus svému majiteli 2 pasy.
Každý měsíc se jeden z koní pojmenovaných Croesus Junior promění v Croesus.
Gypse
Gypse je Božský kůň se zvláštní schopností proměnit se při probuzení zpět v písek. Abyste o něj mohli nadále pečovat, musíte jej obnovit. Pokaždé když je Gypse obnoven, dostává jeho chovatel písek. Tento písek lze poté směnit za dovednosti!(Někdy se mu říká "Sand Horse" - "písečný kůň")
Mist
Mist ("Mlha") je (jediná) božská klisna, která má schopnost sdílet své dovednosti. Její dovednosti se každý den mění: jeden den bude dobrá v klusu, další den ve vytrvalosti... Může se rozmnožovat s božským koněm Snow, v takovém případě porodí koně Ocean.
Ocean
Ocean je hřebeček, jehož rodiče jsou Snow a Mist. Zdědil otcovu sílu a matčinu nestálost. Má mimořádné dovednosti. Každý den se jeho dovednosti mění, což ho dělá potenciálně dobrým ve všech oborech.Ruby
Ruby je vzácný kůň, který svému majiteli vydělává diamanty. Za každé narozeniny vydělá majiteli 5 diamantů. Tento diamant můžete použít k navýšení dovedností nebo na spoustu dalších věcí.
Ve dnech, kdy Ruby nevydělává diamanty o malý kousíček povyroste...Safír
Safír je vzácný kůň. Pokaždé když se probudí, požádá Vás, abyste ho navštívili na stránce jiného hráče..
Pokud ho poslechnete, Safír Vám každý sudý den dá diamant a každý lichý zase 1000 equus.


Sleipnir
Sleipnir je bájný kůň boha Odina. Tento kůň má 8 nohou namísto 4 a to mu dává mimořádné schopnosti. Sleipnirové jsou božští nesmrtelní koně. Mohou mít různé barvy. Nemohou se rozmnožovat a nezobrazují se v pořadí, ale mohou být prodáni.
Pokud se majitel o Sleipnira nepostará 7 dní v kuse nebo pokud se 30 dní nepřihlásí, Sleipnir uteče. V tomto případě se ho může ujmout jiný hráč vlastnící Sleipnira, protože se na stránce jeho vlastního Sleipnira objeví odkaz. Sleipnir patří hráči, který se ho ujme.

(Našla jsem informaci, že se Sleipniři mohou rozmnožit, když jiný zmizí. Jak to funguje, to nevím..)

Xanthos
Xanthos je božský kůň, který má rád hlazení. Všichni hráči mohou pohladit Xanthosy na jejich stránce. Xanthos dá rohy hojnosti hráčům, kteří mají nejvíce štěstí. Ostatní hráči dostanou 10 bodů energie pro koně, který se narodil jako poslední.

(Dřív bylo možné pohladit denně všechny Xanthosy, kteří rozdávali rohy hojnosti každou hodinu, takže jich bylo možné získat klidně i 7 denně. Nyní je možné pohladit za den 5 Xanthosů, nejsem si jistá, jestli stále dávají rohy hojnosti každou hodinu nebo jen jeden denně. Před touto úpravou také přidávali 10 bodů energie koni, který měl energie nejméně.)


kopírováno z webu haloo-howrse

Snow
Snow ("Sníh") je božský kůň stavěný pro soutěže. Každý Snow má jméno napsané jinou barvou, která charakterizuje jeho zaměření.
* Modrá naznačuje specialistu v překážkovém dostihu.
* Červený je vhodný na parkur.
* Zelená označuje klusáky.
* Fialová je pro koně specializované ve cvalu.
* Oranžová naznačuje experty v barrel racingu.
* Bílý kůň je expert v drezuře.
(Někdy se mu říká "Ice Horse" - "ledový kůň")


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 gabuška2002 gabuška2002 | Web | 21. srpna 2012 v 10:07 | Reagovat

máš tam chybu. Nefrit i Mist jsou na howrse.cz!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama